Draugystės ranką Utenai tiesia Estija

Spalio 25 d. Utenos rajono savivaldybėje lankėsi ir su meru Alvydu Katinu susitiko Estijos Respublikos ambasados Lietuvoje atstovai: Nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Lietuvoje Jana Vanaveski, garbės konsulas Šiauliams, Panevėžiui ir Utenai Gintaras Sluckus, ambasados antroji sekretorė ekonominiams ir kultūriniams ryšiams Laura Pakaste, Estijos Respublikos Pramonės ir prekybos rūmų Lietuvoje vykdančioji direktorė Kaire Varma-Gilys, Pramonės ir prekybos rūmų Lietuvoje nariai Gintaras Gavėnas (narys konsultantas), Erwin Leis ir ambasadorės asistentė Judita Malininaitė.Tai pirmasis Estijos ambasadorės Janos Vanaveski vizitas Utenoje. Ambasadorė savo pareigas Vilniuje pradėjo eiti prieš beveik dvejus metus. „Mūsų šalys prieš kelis dešimtmečius buvo labai artimos. Vėliau šiek tiek nutolo. O dabar matau puikias galimybes vėl viena kitą atrasti iš naujo. Toks ir yra šio mūsų vizito tikslas – užmegzti glaudžius ryšius," – kalbėjo ambasadorė.

Susitikime su Estijos ambasados atstovais dalyvavo Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, mero patarėjas Gintautas Petravičius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo direktorius Sergejus Rybakovas, žiniasklaidos atstovai.Svečių pažintis su Utena prasidėjo nuo filmuko, kuris reprezentavo Uteną tarptautiniame bendruomenių konkurse „The LivCom Awards" 2013 m. Xiamen mieste Kinijoje. Šiame konkurse Utena pelnė aukščiausią – aukso – apdovanojimą.Meras, pasveikinęs svečius, kalbėjo apie Utenos pasiekimus įvairiose srityse, pristatė Utenos, kaip pramonės miesto, kuriame kartu su pramoninėmis teritorijomis puikiai dera žaliosios erdvės, ypatumus, bendradarbiavimo su užsienio partneriais plėtrą, nuotaikingai papasakojo Utenos tapimo laimės miestu istoriją, neaplenkė ir šiandieninių rajono aktualijų.„Gaila, kad Utena neturi miesto partnerio Estijoje. Bet šitą klaidą galima greitai ištaisyti ir surasti jums draugų Estijoje. Tarpininkausiu Utenai susidraugaujant su kuriuo nors Estijos miestu," – pažadėjo Jana Vanaveski.Garbės konsulas Gintaras Sluckus teigė, kad Utena – kraštas, kuriame galima ir gyventi, ir ilsėtis, ir dirbti. „Pats esu iš Šiaulių, Uteną pažįstu gerai ir neabejoju, kad draugauti su Utena norės ne vienas Estijos miestas. Gal ir ilgesnio laiko reikia su estais susidraugauti, bet vėliau jie tampa patys geriausi ir patikimiausi draugai," – sakė garbės konsulas.Baigiantis susitikimui Jana Vanaveski ir Alvydas Katinas apsikeitė atminimo dovanomis. Estijos ambasadorė sakė: „Buvo labai malonu aplankyti tokį svetingą, ekonomiškai gyvybingą ir perspektyvų miestą. Ambasada yra tikra, kad vizito metu užsimezgę ryšiai prisidės prie to, kad bendradarbiavimas su Utenos miestu būtų ilgalaikis ir vaisingas".Po susitikimo svečiams buvo surengta trumpa ekskursija po miestą, jie aplankė AB „Utenos trikotažas" ir Utenos alaus daryklą.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.