Uteniškiai kviečiami dovanoti eglutes

Jau praėjusiais metais uteniškių kiemuose išaugintos ir miestui padovanotos eglutės žiemos švenčių metu papuošė dvi miesto erdves – prie Utenos kultūros centro ir Utenio aikštę. Šiemet Kalėdų eglutės įžiebimo šventę numačius surengti gruodžio 2 d., šias erdves taip pat ketinama pagražinti žaliaskarėmis, tad gyventojai ir organizacijos jau dabar gali siūlyti išlakias egles, tapsiančias artėjančių švenčių simboliais.Pasiūlymų laukiame iki lapkričio 15 d. tel. 8 698 02562, el. p. komunalininkas@utenoskom.lt

kitos naujienos.

3 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.