Kviečiame į susitikimą su Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininku

Lapkričio 3 d.Utenos rajono savivaldybėje lankysis Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Vizito tikslas – susitikti su Utenos rajono savivaldybės vadovais, aptarti aktualius rajonui klausimus bei susipažinti su Utenos rajone veikiančiomis verslo įmonėmis, kitomis įstaigomis.Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas taip pat surengs susitikimą su Utenos rajono visuomene.Susitikimas vyks Utenos kultūros centre 17.00 val.

Utenos rajono gyventojus maloniai kviečiame atvykti į susitikimą su Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu. Bus kalbama apie šiandienos aktualijas, Seimo Pirmininkas atsakys į pateiktus klausimus.

kitos naujienos.

4 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.