Mielas Mokytojau

Ką turėčiau Tau šiandien pasakyti? Tavo dieną – rudenėjančią, pasipuošusią raudonuojančiais klevais ir jurginų žiedais? Jau seniai žmonija suprato, kad Mokytojas buvo, yra ir bus vienas svarbiausių žmonių kiekvieno mūsų gyvenime. Ar galim tam prieštarauti? Juk Tu, Mokytojau, atveri paslaptingas mokslo pasaulio duris, padedi pasirinkti gyvenimo kelią, gali sustabdyti laiką, vesdamas istorijos takais. Gali net stebuklą padaryti: padėti užaugti mažai pirmokėlio svajonei ir tapti dideliu pasauliu.Tad sakau: Tu – gerumo ir meilės šviesa. Išminties ir žinių šaltinis. Kantrybės ir doros įkvėpėjas. Lenkiu prieš Tave galvą ir linkiu ne tik gražios ir džiaugsmingos Mokytojų dienos. Linkiu, kad visos Tavo dienos spindėtų meile ir dėkingumu, būtų sušildytos šypsenomis ir širdžių šiluma. Kad Tavo rytą apgaubtų šilti saulės spinduliai, o vakaras dovanotų ramybę ir palaimą...

kitos naujienos.

3 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.