Konstitucijos egzamino pirmasis etapas

Minint 25-ąsias Konstitucijos metines konstitucines žinias pasitikrinti norintys Lietuvos piliečiai jau vienuoliktą kartą laikė Teisingumo ministerijos organizuojamą Konstitucijos egzaminą. Spalio 3 d. antradienį 12 val. Utenos rajono savivaldybės gyventojai buvo kviečiami dalyvauti Konstitucijos egzamine ir išmėginti savo žinias. Konstitucijos egzaminas vyko Utenos rajono savivaldybės posėdžių salėje, rajono mokyklose, o pageidaujantys dalyvauti neakivaizdžiai, galėjo pasitikrinti žinias atsakinėdami internetu.

I etapo metu dalyviai atsakinėjo į 30 uždarų klausimų. Kaip informavo Utenos rajono savivaldybės administracijos Juridinio skyriaus vedėjas Egidijus Šinkūnas, patikrinus Utenos rajono savivaldybės posėdžių salėje dalyvavusių atsakymus, į antrąjį turą patekusių nėra. Pirmasis etapas vyko beveik visose šalies savivaldybėse, daugiau nei 500 bendrojo lavinimo ir 11 aukštųjų mokyklų, 10 įkalinimo įstaigų bei Seime. Į egzamino klausimus buvo galima atsakyti ir naujienų portale DELFI. II etapas vyks spalio 12 d. ir yra skirtas geriausiai I etape pasirodžiusiems piliečiams. Į II etapą patekę egzamino dalyviai apie laikymo vietą ir laiką bus informuoti individualiai. Konstitucijos egzamino 2017 laimėtojai bus pasveikinti 2017 m. spalio 25 d. per iškilmingą ceremoniją Prezidentūroje.

https://www.facebook.com/pg/Utenos-rajono-savivaldyb%C4%97-1501424743403666/photos/?tab=album&album_id=1928509730695163

kitos naujienos.

Konstitucijosegzaminopirmasisetapas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Partnerių informacija
Brazilų rašytojas yra pasakęs: „Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų“. Reikia pripažinti, kad žinomo kūrėjo prieš daugelį metų pasakyta mintis - anaiptol nepraranda aktualumo ir šiandien. Svajones kiekvienas siekiame įgyvendinti, nepaisant to, kad kartais jos būna šiek tiek utopiškos ar net beprotiškos. Savo svajonę įgyvendinti ryžosi ir Tomas Žurkus, įkurdamas įmonę „Laukinis sportas“. Ši parduotuvė netrukus tapo tikru atradimu kaln...