Konstitucijos egzamino pirmasis etapas

Minint 25-ąsias Konstitucijos metines konstitucines žinias pasitikrinti norintys Lietuvos piliečiai jau vienuoliktą kartą laikė Teisingumo ministerijos organizuojamą Konstitucijos egzaminą. Spalio 3 d. antradienį 12 val. Utenos rajono savivaldybės gyventojai buvo kviečiami dalyvauti Konstitucijos egzamine ir išmėginti savo žinias. Konstitucijos egzaminas vyko Utenos rajono savivaldybės posėdžių salėje, rajono mokyklose, o pageidaujantys dalyvauti neakivaizdžiai, galėjo pasitikrinti žinias atsakinėdami internetu.

I etapo metu dalyviai atsakinėjo į 30 uždarų klausimų. Kaip informavo Utenos rajono savivaldybės administracijos Juridinio skyriaus vedėjas Egidijus Šinkūnas, patikrinus Utenos rajono savivaldybės posėdžių salėje dalyvavusių atsakymus, į antrąjį turą patekusių nėra. Pirmasis etapas vyko beveik visose šalies savivaldybėse, daugiau nei 500 bendrojo lavinimo ir 11 aukštųjų mokyklų, 10 įkalinimo įstaigų bei Seime. Į egzamino klausimus buvo galima atsakyti ir naujienų portale DELFI. II etapas vyks spalio 12 d. ir yra skirtas geriausiai I etape pasirodžiusiems piliečiams. Į II etapą patekę egzamino dalyviai apie laikymo vietą ir laiką bus informuoti individualiai. Konstitucijos egzamino 2017 laimėtojai bus pasveikinti 2017 m. spalio 25 d. per iškilmingą ceremoniją Prezidentūroje.

https://www.facebook.com/pg/Utenos-rajono-savivaldyb%C4%97-1501424743403666/photos/?tab=album&album_id=1928509730695163

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.