Šildymo sezono pradžia – spalio 4 d.

Utenoje prasideda šildymo sezonas. Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Jono Slapšinsko spalio 3 d. įsakymu Nr. AĮ- 1010 „Dėl 2017-2018 m. šildymo sezono pradžios nustatymo", atsižvelgiant į tai, kad trijų parų iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra yra žemesnė už +10 C, skelbiama, kad 2017-2018 m. šildymo sezono pradžia Utenos rajono savivaldybės įstaigų pastatuose nuo 2017 m. spalio 4 d. Šildyti bus pradedami visi Utenos rajono savivaldybės įstaigų pastatai: vaikų lopšeliai-darželiai, mokyklos, kitos ugdymo įstaigos, Utenos ligoninė, Utenos pirminės sveikatos priežiūros centras ir kt. Kartu pradedami šildyti ir daugiabučiai gyvenamieji namai.

Kaip informavo Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vyr. specialistas Vytautas Nakas, daugiabučių namų gyventojai turi galimybę patys nustatyti, kada jų namus reikia pradėti šildyti. Šia galimybe dažniausiai naudojasi renovuotų daugiabučių namų gyventojai. Jeigu gyventojai dar nepageidauja, kad būtų įjungtas šildymas, turi surinkti namo gyventojų parašus (51 proc. visų gyventojų parašų) ir prašymą su parašais pristatyti į UAB „Utenos šilumos tinklai" arba į UAB „Utenos butų ūkis".

kitos naujienos.

5 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.