Utenoje viešėjo Kelmės rajono savivaldybės delegacija

Rugsėjo 29 d. Utenos rajono savivaldybėje lankėsi Kelmės rajono savivaldybės delegacija, kuriai vadovavo Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis. Vizito tikslas – susipažinti su Utenos rajono savivaldybės tarybos darbu.Kelmiškių delegacijos nariai pirmiausia susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu. Susitikime taip pat dalyvavo mero patarėjas Henrikas Zabiela, Tarybos sekretorė Indra Malašičevienė, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė.

Pristatydamas delegacijos narius, Kelmės rajono savivaldybės meras sakė, kad susidomėjimas Utenos rajono savivaldybės tarybos darbu yra didelis, todėl į Uteną atvykti pageidavo įvairioms partijoms priklausantys Kelmės rajono savivaldybės tarybos nariai. Kartu atvyko ir Savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė bei Bendrojo priėmimo skyriaus vedėja Dalia Miklovienė ir vyr. specialistė Vaida Sutkienė.Susitikime buvo aptarti įvairūs Tarybos darbo aspektai, veiklos formos, Tarybos veiklos reglamentas, Savivaldybės vadovybės ir Savivaldybės administracijos bendradarbiavimas, pasidalinta abiejų savivaldybių – Kelmės ir Utenos – tarybos darbo patirtimi.Po susitikimo kelmiškiams buvo surengta trumpa ekskursija po Utenos rajono savivaldybės administraciją, po kurios svečiai ir lydintieji išvyko pasižvalgyti po Uteną. Kelmės rajono savivaldybės delegacijai gilų įspūdį paliko modernus Utenos kūrybinių industrijų centras „Taurapilis", Dauniškio parkas ir grojantis, šokantis fontanas, kuris kaip tik „mušė" vidurdienį ir purškė skaičių XII. Kelmiškiai taip pat apsilankė Utenos kultūros centre, pripažintame geriausiu 2016 m. centru, Utenos stadione ir Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.

kitos naujienos.

4 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.