Uteniškiai dalyvavo Europos paveldo dienoms skirtuose renginiuose

2017 m. rugsėjo 15 dieną Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus specialistas, paveldosaugininkas Arvydas Mitalas pakvietė uteniškius į pažintinę ekskursiją „Kultūrinis kraštovaizdis: nuo piliakalnių iki miesto bokštų". Europos paveldo dienoms skirtos išvykos metu buvo suorganizuota pažintinė ekskursija į Leliūnų seniūniją, aplankant kultūros paveldo objektus. Išvykos metu prisiminta Narkūnų, Pakalnių piliakalnių istorija, aplankyta Pakalnių koplytėlė, buvusio dvaro sodybos fragmentai, Leliūnų Šv. Juozapo bažnyčia. Pabuvota Vytauto Valiušio keramikos ir Leliūnų sakralinio meno muziejuose, prie Pranciškaus Vilčinskio kapo bei A.Šapokos gimtinės vietoje.

Renginio organizatoriai: Utenos rajono savivaldybė, Leliūnų seniūnija ir Utenos kraštotyros muziejus, rėmėjas UAB „Bikusta".

kitos naujienos.

3 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.