Ispanija pelnytai iškovojo bronzos medalius

Ispanija laimėjo bronzą ir sugebėjo gražiai išsiųsti į pensiją kapitoną Juaną Carlosą Navarro

Ispanija laimėjo rezultatu 93 - 85.

Ispanai pirmavo nuo pat pirmo kėlinio ir jų persvara po trečio kėlinio siekė net 17 taškų, bet Rusija nenuleido rankų ir ketvirtame kėlinuke priartėjo iki 4 taškų. Ispanai geriau sužaidė pabaigą ir pelnytai laimėjo. Tai buvo paskutinės Juan Carlos Navarro varžybos Ispanjos rinktinės sudėtyje.

Rezultatyviausias Ispanijos sudėtyje buvo nepailstantis veteranas Paul Gasolis, kuris pelnė 26 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. 25 taškus pridėjo jo brolis Marco Gasolis.

Rusijos sudėtyje A. Švedas pelnė 18 taškų.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.