Informacija visuomenei apie numatomą paslaugų paskirties pastato ir kitos paskirties inžinerinio statinio projektavimą

Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymusVadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė", UAB „Oldauta" informuoja visuomenę apie numatomą paslaugų paskirties pastato ir kitos paskirties inžinerinio statinio projektavimą, kuriam Teritorijų planavimo įstatymo nustatytais atvejais neparengti teritorijų planavimo dokumentai ir statyba žemės sklype, kadastriniu Nr. 8270/0018:217 Utenos m. k.v., esančiame Molėtų g. 74, Utenoje, yra leidžiama.

Statytojas per 3 darbo dienas prie statybos sklypo ribos turi pastatyti stendą su išvardinta informacija, kurį privaloma laikyti ne mažiau 10 darbo dienų nuo šio pranešimo savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt, paskelbimo dienos.

Techninio projekto pavadinimas: Kitos paskirties inžinerinio statinio statybos ir gamybos paskirties pastato Molėtų g. 74, Utenoje, rekonstravimo ir paskirties keitimo į paslaugų paskirties pastatą, projektas.Statybos geografinė vieta: Molėtų g. 74, Utenos miestas, sklypo kad. Nr. 8270/0018:217 Utenos m. k.v.Statinio paskirtis: esama – gamybos, pramonės, būsima – paslaugų paskirties pastatas (7.4).Statytojas: UAB „Oldauta", Aukštaičių g. 3B, Utena, tel. (+370) 620 86229, el. paštas oldauta@gmail.com

Projektuotojas: UAB „Romas ir Virgis", Utenio a. 6, Utena, tel. (+370) 389 56554, el. paštasromas.virgis@gmail.comProjekto vadovas ir autorius: Virginijus Žalkauskas, tel. (+370) 616 70220, el. paštas romas.virgis@gmail.com 

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima: projektuotojo UAB „Romas ir Virgis" patalpose, adresu: Utenio a. 6, Utena, nuo 2017 m. rugsėjo 13 d. iki 2017 m. rugsėjo 29 d., darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. ir Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt.

Informacija projektinių pasiūlymų autoriaus teikiama darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. tel. (+370) 616 70220, arba el. paštu romas.virgis@gmail.com

Visuomenės atstovai pasiūlymus dėl projektinio pasiūlymo sprendinių gali teikti projektuotojui raštu adresu: Utenio a. 6, Utena, el. paštu romas.virgis@gmail.com arba statytojui paštu: UAB „Oldauta", Aukštaičių g. 3B, Utena, per visą 10 darbo dienų laikotarpį, skirtą visuomenei susipažinti su projektiniais pasiūlymais, - iki viešo susirinkimo pabaigos ir jo metu.

Teikiant pasiūlymus projektuotojui turi būti nurodyta:

1. vardas, pavardė (organizacijos pavadinimas), adresas, kiti ryšio duomenys;

2. pasiūlymo teikimo data;

3. informacija ir aplinkybės, kuo grindžiamas pasiūlymas.

Pasiūlymus pateikusiems visuomenės atstovams projektuotojas per 5 darbo dienas po viešo susirinkimo atsako raštu, pateikdamas pasiūlymų įvertinimą su paaiškinimais.Viešas susirinkimas įvyks 2017 m. spalio 2 d. 17.00 val. adresu: Utenio a. 4, Utenoje, Utenos rajono savivaldybės administracijos salėje Nr. 326, (III a.).

Dokumentai >>>

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.