Mieli Utenos krašto žmonės

Laikas bėga kaip vanduo: šį rugsėjį mūsų gimtajam miestui sukanka 756-eri. Pasižiūrėjus į šiuos skaičius, atrodo, tiek daug, bet miestai juk skaičiuoja ir tūkstančius metų. Tad mūsų Utena, nors ir minima kaip vienas seniausių Lietuvos miestų, dar labai jauna. Bet nei laiko tėkmė, nei išbandymai nesumenkins jos didingos praeities, amžiams įrašytos į mūsų tautos ir valstybės istoriją. Praeities, kurioje mūsų protėviai ne sykį įrodė savo stiprybę išlikti ir kurti, kurioje buvo daug drąsių, svarbių ateičiai sprendimų ir pasiekimų.

Mielieji, švęsdami savo miesto gimtadienį, būkime verti tų pasiekimų ir išgyvenimų. Mums suteikta neįkainojama vertybė: dėti pamatus savo, savo vaikų ir būsimų kartų ateičiai. Tie pamatai turi būti tvirti, kad ateities kartos turėtų svarią priežastį čia gyventi, kurti, mylėti ir puoselėti savo kraštą.

Sveikindamas visus Utenos krašto žmones miesto gimtadienio proga, linkiu kuo didžiausios sėkmės kasdienos darbuose, kantrybės gyvenimo kelyje, laimės ir šilumos namams. Didžiuokimės savo miestu ir branginkime jį!

kitos naujienos.

1 peržiūra birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.