Atvirų durų diena Utenos daugiafunkciame sporto centre krepšininkams

Rugsėjo 5 dieną Utenos daugiafunkcio sporto krepšinio treneriai kvietė visus norinčius žaisti krepšinį. Susirinko gausus būrys mokinių. Šventės dalyvius pasveikino Utenos DSC direktoriaus pavaduotojas sportui Algirdas Bivainis, šventėje taip pat dalyvavo ir „Juventus" krepšininkai, kurie kartu su susirinkusiais dalyvavo estafetėse ir kituose žaidimuose. Po šventės visi dalyviai ir svečiai pagrindinėje salėje stebėjo tiesioginę transliaciją Lietuva – Ukraina.

kitos naujienos.

2 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.