Seniūnijų sporto žaidynės – 2017

Pirmąjį rugsėjo šeštadienį Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko X-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo Utenos zonos varžybos. Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją. Utenoje varžėsi 9 savivaldybės, Utenos ir Panevėžio apskričių sportininkai.

Puikiai žaidynėse sekėsi Utenos savivaldybės atstovams, kurių visos komandos pateko į finalines varžybas. Nugalėtojais tapo Utenos miesto seniūnijų futbolininkai, Kuktiškių seniūnijos krepšininkai (veteranai), Utenos miesto seniūnijos šachmatininkai. Antrąsias vietas iškovojo Utenos miesto krepšininkai vyrai, Leliūnų virvės traukikai, Utenos miesto tinklininkai ir tinklininkės, stalo tenisininkai, Utenos seniūnijos smiginio atstovai. Trečiąsias vietas iškovojo Utenos miesto krepšininkės ir šaškių atstovai.Seniūnų varžybose pirmąją vietą iškovojo Vyžuonų seniūnas Audrius Remeikis.Finalinės X-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių varžybos vyks rugsėjo 16 dieną Jonavoje.

Daugiau nuotraukų >>>

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.