„Prašyti pagalbos – ne gėda!“ Jūsų mieste

Socialinis projektas „Prašyti pagalbos – ne gėda!" atkeliauja į Uteną. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotas projektas yra prevencinė priemonė, skirta visuomenei ir ypač šeimoms, auginančioms ir prižiūrinčioms vaikus. Taip pat ir tiems, kurie ruošiasi kurti šeimą. Mielai laukiami ir patirtį šeimoje sukaupę vyresniojo amžiaus žmonės, galintys pasidalinti šia patirtimi.

Renginio vedėjas Richardas Jonaitis pristatys ne tik atvykusius Lietuvai gerai žinomus svečius Giedrių Arbačiauską ir Vytautą Lukočių, kurie diskutuos vis dar mūsų visuomenei jautria tema – atsirandančios šeimose problemos, jų sprendimas; gal net smurtas, - bet ir suteiks galimybę visiems atvykusiems čia kartu padiskutuoti, o, pasibaigus renginiui, kiekvienam lengviau atsikvėpti – juk prašyti pagalbos tikrai ne gėda!Kokia jauki būtų ši diena, jei visi drauge galėtume padiskutuoti apie tai rugsėjo 9 d. 11 val. Utenio aikštėje Utenoje. Maloniai kviečiame visus Jus atvykti, o mes jau garantuojame geras emocijas, šiltas diskusijas, pamokančius pasakojimus.

10.30 val. mieste filmavimo grupė su aktoriais vykdys socialinį eksperimentą mieste. 11 val. – oficiali renginio pradžia. Renginio dalyvius pasveikins SADM atstovas ir Utenos r. savivaldybės meras A. Katinas. Po karštų diskusijų su žinomais šaliai žmonėmis vyks socialinio eksperimento mieste video pristatymas; situaciją nagrinės psichologas ir/ar kitas kvalifikuotas specialistas. Vyks socialinio eksperimento metu vilkėtos rūbų kolekcijos pristatymas. Vaikams dovanosime koncertą, o suaugusiems grupės Simply koncertą.

Viso renginio metu renginio dalyviai specialiai įrengtoje vietoje turės galimybę neformaliai pabendrauti su bendruomeninių šeimos namų atstovais, psichikos sveikatos centrų darbuotojais, specializuotos pagalbos centrų darbuotojais/ psichologais, psichoterapeutais, socialiniais darbuotojais, pedagogais, vaikų teisių apsaugos tarnybų atstovais ir kitų sričių specialistais.

Linkime linksmai ir prasmingai drauge praleisti laiką!

kitos naujienos.

1 peržiūra birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.