Mokslo ir žinių diena

Artėja Rugsėjo 1-oji, šventė, žadanti gausybę šypsenų, gėlių ir susitikimų su per vasarą nematytais draugais ir mokytojais. Naujų mokslo metų pradžia – tai šventė, kuri reikšminga kiekvienam. Skelbiame Mokslo metų pradžios šventės laiką ir renginius Utenoje.

Rugsėjo 1 d. 9 val. šv. Mišios už mokyklų bendruomenes Utenos Kristaus Žengimo į dangų ir Dievo Apvaizdos bažnyčiose.10.30 val. Mokslo metų pradžios šventė Utenos miesto mokyklose.

Rugsėjo 1 d. Utenos kultūros centras kviečia į spektaklius:14 val. UKC Lėlių teatro „Zuikis Puikis" vaikų studijos premjera J. Radzevičiaus „Skruzdėlė Atsiskyrėlė"16 val. Vaikų ir jaunimo teatro studijos spektaklio premjera. A. Ptakauskaitė „Atsargiai – liftas"

Kino namų „Taurapilis" šventiniame ekrane – aktualūs, prasmingo turinio ir vertybių kupini „Mokausi iš kino" programos filmai. Šiuose filmuose nagrinėjamos skirtingo amžiaus vaikams ir jaunimui aktualios temos.

2017 m. rugsėjo 1 d., Mokslo ir žinių dieną, Utenos kraštotyros muziejuje ir muziejaus padaliniuose mokiniai gali lankytis nemokamai.

kitos naujienos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.