Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dienos minėjimas

Rugpjūčio 23 d. Utenos kultūros centre įvyko koncertas, skirtas Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dienai. Koncerte dalyvavo Adolfo Driuko vadovaujami meno kolektyvai ir atlikėjai. Žiūrovai šiltai sutiko tremtinių ir politinių kalinių choro „Ainiai" ir vyrų vokalinio ansamblio „Aukštaičiai" atliekamas dainas. Koncerte debiutavo solistas Jurijus Gavrilovas, solistė Elina Barzdienė atliko puikius klasikos kūrinius. Styginių kvartetas „Arcato", akompanuojamas Giedrės Katinienės, atliko V. A. Mocarto, J. S. Bacho ir A.Driuko kūrinius.

Režisierė Vida Kairienė priminė apie 1939 m. pasirašytą Molotovo-Ribentropo paktą, istorines pasekmes ir Baltijos kelią, tapusį nacionalinio išsivadavimo proveržiu. Minėjimo metu tylos minute buvo pagerbti kovotojai, žuvę už Lietuvos laisvę ir sugiedota Tautiška giesmė. Utenos Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios, prie tremtinių paminklo bažnyčios šventoriuje po šv. Mišių plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-josios rinktinės šauliai padėjo gėles ir uždegė žvakes.

Daugiau nuotraukų >>>

kitos naujienos.

3 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.