Utenos ir Trebon miestai jau 20 metų puoselėja draugystę

Miestų bendradarbiavimas itin svarbus kuriant bendradarbiavimo erdvę, tai lyg kertinis kultūrų integracijos garantas. Toks bendradarbiavimas padeda užtikrinti, kad įvairių Europos vietų gyventojai jaustųsi artimesni vieni kitiems, dalintųsi idėjomis bei patirtimi. Trebon (Čekija) ir Utenos miestai šiais metais mini 20-ąsias bendradarbiavimo metines. Ta proga Trebon miesto šventėje, kuri vyko rugpjūčio mėnesį, lankėsi Utenos rajono savivaldybės administracijos mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, mero patarėjas Henrikas Zabiela, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Rimigijus Trinkūnas ir Aldas Šimelis.

Vizito metu Utenos administracijos delegacija aplankė Trebon miesto II pagrindinę mokyklą, kuri bendradarbiauja su Utenos Krašuonos progimnazija. Delegacija uteniškiams pedagogams perduoda saulėtus linkėjimus artėjančių naujų mokslo metų proga nuo kolegų iš Čekijos.

Vizito metu buvo lankomasi Trebon miesto sporto komplekse, stebima kultūrinė šventės programa. Oficialaus sveikinimo metu Trebon miesto vicemeras Zdenek Mraz ir vicemeras Josef Pindroch priėmė Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino padėką už 20 metų puoselėjamą tarptautinę miestų bendrystę. Vicemeras V. Valinčius, sveikindamas Trebon miesto vadovus, palinkėjo, kad šis bendradarbiavimas tęstųsi ilgus metus, o glaudūs lietuvių ir čekų ryšiai paskatintų jaunąją kartą dar geriau pažinti vieni kitus ir drauge įgyvendinti mokslo, inovatyvaus verslo bei kultūros projektus.

kitos naujienos.

2 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.