Susitarimas dėl Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių draudimo Utenos perėjose bei sankryžose

2017 m. rugpjūčio 10 d. Utenos rajono savivaldybės administracija, atstovaujama Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Jono Slapšinsko, veikiančio pagal administracijos nuostatus ir AB „Lietuvos draudimas", atstovaujama Aukštaitijos skyriaus vadovės Snieguolės Juškėnienės, veikiančios pagal 2017-06-01 įgaliojimą Nr.6-2-70, susitarė dėl Utenos bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių draudimo nuo nelaimingų atsitikimų AB „Lietuvos draudimo" akcijos „Apsaugok mane" metu.

Draudimo laikotarpis nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. 00 val. iki 2017 m. rugsėjo 30 d. 24 val. imtinai. Moksleiviui nukentėjus eismo įvykyje, jo tėvai ar globėjai turėtų kreiptis į „Lietuvos draudimą" telefonu 1828 ir pranešti apie įvykį. Bendrovė finansinę kompensaciją išmokės nedelsiant, gavusi informaciją iš gydymo įstaigos apie patirtus sužalojimus.

Sutarties priedas su perėjų sąrašu >>>

kitos naujienos.

2 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.