Utenos „Juventus“ komandą treniruos Gediminas Petrauskas

2017 rugpjūčio 8 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje Utenos „Juventus" klubo prezidentas Žydrūnas Urbonas ir direktorius Eimantas Skersis pristatė naująjį Utenos „Juventus" komandos strategą Gediminą Petrauską. Susitikime dalyvavo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero patarėjas Henrikas Zabiela, Utenos „Juventus" valdybos pirmininkas Dalius Meldikas, Aukštaitijos krepšinio mėgėjų asociacijos vadovas Paulius Čyvas ir žiniasklaidos atstovai.

Susitikimo metu treneris Gediminas Petrauskas atsakė į laikraščių „Utenos diena" ir „Utenos apskrities žinios" redaktorių klausimus bei pasirašė sutartį su Utenos „Juventus" klubo direktorium E. Skersiu. Utenos rajono savivaldybės meras A.Katinas naujajam treneriui pristatė šiuo metu Utenos mieste vykdomas iniciatyvas bei savivaldybės poziciją, puoselėjant sportą.

kitos naujienos.

4 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.