Informacinis pranešimas dėl utenos miesto šilumos ūkio specialiojo plano strateginio pasekmių aplinkai vertinimo

Vadovaujantis Planų ir programų strateginio pasekmių aplinkai vertinimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 1467, 16 punktu, informuojame, kad Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. rugpjūčio 2 d. įsakymu Nr. AĮ-806 yra priimtas sprendimas neatlikti Utenos miesto šilumos ūkio specialiojo plano strateginio pasekmių aplinkai vertinimo.

Susipažinti su sprendimo priėmimo motyvais prašome kreiptis į Planavimo organizatorių (Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius), Utenio a. 4, 28503 Utena, tel. (8 389) 61600, el. p. info@utena.lt ir/ar Plano rengėją (UAB „Atamis"), Žirmūnų g. 139, 09120 Vilnius, tel. (8 5) 2728334, faks. (85) 2031280, el. p. info@atamis.lt .

Su vertinimo subjektų išvadų įvertinimo pažyma ir Strateginio pasekmių aplinkai vertinimo atrankos dokumentu susipažinti galima Teritorijų planavimo ir statybos skyriuje (107 kab.) ir interneto svetainėje www.utena.lt →Teritorijų planavimo skelbimai.

kitos naujienos.

1 peržiūra birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.