Gautas finansavimas projektui „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Utenos rajone"

Utenos rajono savivaldybė, siekdama užtikrinti žmonių sveikatai ir aplinkai saugų atliekų tvarkymą ir racionalų atliekų medžiaginių ir energinių išteklių naudojimą, mažinti gamtos, kitų išteklių naudojimą ir atliekų šalinimą sąvartynuose, pateikė ES struktūriniam paramos fondui paraišką projekto „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Utenos rajone" finansavimui gauti. Š. m. liepos pabaigoje, LR aplinkos ministro įsakymu, projektui „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Utenos rajone" skirtas daugiau kaip 524 tūkst. Eur finansavimas. Bendra projekto vertė – apie 617 tūkst. Eur.

Projekto vykdymo metu 24 aikštelėse numatoma sumontuoti 149 vnt. pusiau požeminius komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų konteinerius. Numatoma, kad kiekvienoje aikštelėje bus įrengti du komunalinių (mišrių) atliekų konteineriai, po vieną - popieriaus, plastiko/metalo, stiklo ir biologiškai suyrančių (maisto, žaliųjų) atliekų. Taip pat numatoma penkiose aikštelėse papildomai pastatyti 5 konteinerius tekstilės atliekoms. Įgyvendinant projektą planuojama įsigyti 605 rūšiavimo konteinerius, skirtus individualioms namų valdoms žaliosioms ir virtuvės atliekoms rūšiuoti. Numatoma projekto darbų pabaiga – 2018 m.

kitos naujienos.

1 peržiūra birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.