XIII Rytų Aukštaitijos bendruomenių sąskrydyje šauniausia pripažinta Pačkėnų bendruomenė

Liepos 29 d. Ignalinos rajono Mielagėnų miestelyje vyko XIII Rytų Aukštaitijos bendruomenių sąskrydis. Tradiciniu tapęs renginys prieš 12 metų pirmą kartą buvo surengtas Utenos rajone, Vaikutėnuose. Tuomet šauniausia bendruomene buvo pripažinta Vaikutėnų bendruomenė. Pernai, vėl laimėjus geriausiųjų vardą vaikutėniškiams teko garbė surengti XII bendruomenių sąskrydį.

Tą syk prizą „Gerumo paukštė" laimėjo Mielagėnų bendruomenė, kuri šiemet parengė smagią programą tryliktojo sąskrydžio dalyviams. Sąskrydyje dalyvavo ir savo išmonę bei nuotaiką demonstravo 13 Ignalinos ir Utenos rajonų bendruomenių. Utenos rajonui atstovavo trys bendruomenės: Klykių, Sprakšių ir Pačkėnų linksmuoliai. Bendruomenių sąskrydžio dalyviai varžėsi ruošdami kulinarinio paveldo patiekalus, atlikdami kūrybinę užduotį, pristatydami dailiai išaustus gyvų gėlių kilimus. Komisijos sprendimu Šiūlėnų kaimo bendruomenė apdovanota už skaniausią patiekalą (bacvinius), jaunatviškiausia bendruomene tapo dūkštiečiai, aktyviausia Klykių bendruomenė iš Utenos rajono. Gražiausią gėlių kilimą išaudė Gilūtų bendruomenė, linksmiausi buvo krikoniškiai, išradingiausios bendruomenės vardą pelnė Naujasis Daugėliškis.Pagrindinis prizas – „Gerumo paukštė" ir garbė kitais metais organizuoti XIV Rytų Aukštaitijos bendruomenių sąskrydį teko Pačkėnų bendruomenei iš Utenos rajono. Ši bendruomenė garsėja aktyvumu, gražiais renginiais ir dėmesiu jaunimui. Pačkėnų bendruomenės atstovai L. Mikalauskienė, G. Adomėnienė, D. ir V. Paškoniai, A. ir D. Žigai, D. Trinkūnienė ir V. Trinkūnaitė grižo pripažinti pačia šauniausia Aukštaitijos bendruomene, tad prizas „Gerumo paukštė" vėl svečiuojasi Utenos rajone

kitos naujienos.

7 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.