Vaikų dienos stovykloje ,,Aitvaras“ - naujos žinios ir įdomios patirtys

2017 m. liepos mėn. 18-21 dienomis Biliakiemio (Utenos raj.) laisvalaikio centre ir bendruomenės namuose vyko vaikų dienos stovykla ,,Aitvaras". Stovyklą pagal savivaldybės remiamą sveikatos projektą ,,Vaikų dienos stovyklos organizavimas, kurios metu teoriškai ir praktiškai bus vykdomi užsiėmimai apie sveiko maisto naudą jaunam organizmui, jo paruošimas.

Pirmos medicininės pagalbos teikimo mokymai", organizavo Utenos seniūnijos bendruomenė drauge su VšĮ ,,Santarvės namai" partneriais.Netikėtu iššūkiu tapo tai, kad vietoj planuotų 15 dalyvių, stovyklauti panoro dvigubai daugiau vaikų. Stovyklautojai mėgavosi draugyste, naujomis žiniomis ir smagiomis veiklomis. Pagrindinis veiklų akcentas - sveiko maisto ruošimas ir ragavimas. Stovyklautai lankėsi Joneliškių kaime esančiame žirgyne, kur žirgyno savininkas Leonardas Rinkevičius papasakojo apie žirgų auginimą ir pakvietė pajodinėti. Vėliau vaikai išbandė skautiškus užsiėmimus: mokėsi rišti mazgus, teikti pagalbą, kurti laužą ir gaminti maistą gamtoje.

Utenos seniūnijos bendruomenės pirmininkas Donatas Račinskas dėkoja stovyklos globėjai Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėjai Ingai Šakalienei, Utenos rajono seniūnijos seniūnui Sauliui Gaižauskui, Utenos žirgyno savininkui Leonardui Rinkevičiui, verslininkei Renatai Boguševičienei ir visiems savanoriams už pagalbą berūpinant prasmingu vaikų laisvalaikiu.

kitos naujienos.

2 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.