Vizitas į Baltarusiją

Utenos rajono savivaldybė jau daugelį metų bendrauja su Baltarusijos respublikos Glubokoje rajonu. Drauge yra įgyvendintas ne vienas bendras projektas, vyksta verslo, švietimo ir kultūriniai mainai. Šių metų liepos 21-23 dienomis Glubojoje mieste vyko tradicinė miesto šventė „Vyšnių festivalis" į kurį buvo pakviesta ir Utenos rajono savivaldybės delegacija.

Utenos rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Petravičius, Juridinio skyriaus vedėjas Egidijus Šinkūnas ir Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vedėja Romualda Serbentienė Glubokoje miesto vadovų kvietimu dalyvavo šventiniuose miesto renginiuose ir dalykiniuose susitikimuose.Vykdomojo komiteto pirmininkas Oleg Morchat ir tarybos pirmininkė Galina Unukovič lydėjo uteniškius į spalvingą miesto šventę, kurioje buvo galima pasigrožėti giminingo miesto infrastruktūra ir naujai įgyvendintais projektais. Utenos rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Petravičius sveikindamas Glubokoje rajono vadovus ir gyventojus padėkojo už ilgametį bendradarbiavimą projektinėje veikloje ir įteikė suvenyrus su Utenos simbolika. Šventės metu 18 delegacijų tradiciškai pasodino ąžuoliukus Ąžuolų parke.

kitos naujienos.

2 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.