Laisvės kovų Didžiojo kryžiaus ordinu apdovanota Zita Mackevičienė

Kovotojų už Lietuvos laisvę atminimo įamžinimo komitetas Utenos rajono savivaldybės administracijos kultūros skyriaus vyr. specialistei Zitai Mackevičienei skyrė Laisvės kovų Didžiojo kryžiaus ordiną. Šis apdovanojimas valstybės tarnautojai, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrijos Utenos filialo pirmininkei ir aktyviai visuomenininkei skirtas už nuopelnus išsaugant Lietuvos laivės kovų atminimo istorinį paveldą Utenos rajone. 2017 m. liepos 22 d., Vyžuonų miestelio šventės metu, Laisvės kovų kryžiaus ženklų kancleris A.Malinauskas įteikė Z. Mackevičienei Laisvės kovų Didžiojo kryžiaus ordiną.

2 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.