Utenos rajono savivaldybė prisijungė prie intelektualaus kultūrinio mototurizmo ralio

2017 m. liepos 21 d. Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius Utenio aikštėje įteikė Utenos miesto vėliavą ir pasagėlės ženkliukus mototurizmo ralio komandai, kuri garsins Utenos kraštą ir lydės Utenos miesto vėliavą rugpjūčio 19 d. vyksiančio „Mototourism Rally 2017" metu.

Akcijos organizatoriai šį renginį dedikuoja Lietuvos 100 –mečiui. Uteniškių komandos kapitonas Dainius Vaskela sakė, kad 5 motociklininkų komanda žygiui pasiruošusi. Mototurizmo ralio dalyvius, kurie per vieną dieną turės įveikti 400–500 km., pasveikino mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, mero patarėjas Henrikas Zabiela, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Gražys ir Kultūros skyriaus specialistas Arvydas Mitalas. Ypač smagu, kad Lietuvai svarbias datas minime taip, kaip mums to norisi - kūrybiškai ir su polėkiu. Intelektualaus kultūrinio Mototurizmo ralio dalyviams palinkėta nepamirštamų įspūdžių keliaujant tėvų ir protėvių takais, lankant Lietuvos kultūros paveldo, istorines vietas.

kitos naujienos.

1 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.