Daugailiuose įamžintas Nepriklausomybės kovų savanorių atminimas

2017 m. liepos 15-16 d. Daugailiuose vyko miestelio šventė. Jau 14 –ta vasara, kaip miestelyje liepos mėnesį aidi smagios dainos, buriuojasi kraštiečiai ir svečiai. Skamba sveikinimai, muzikuoja kolektyvai, apdovanojami jubiliatai ir varžybų nugalėtojai. Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio ir Piliakalnių metų proga, daugailiškiai miestelio šventės metu apjuosė piliakalnį.

Liepos 16 d., po Šv. Mišių Daugailių Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje, šventoriuje vyko iškilmės, skirtos paminklo Daugailių krašto partizanams, žuvusiems 1945 – 1950 metais, Daugailių krašto savanoriams ir 1919 – 1920 m. Nepriklausomybės kovų Daugailių valsčiaus Vyties Kryžiaus kavalieriams atminti. Paminklas pastatytas Daugailių seniūnijos iniciatyva, lėšas istoriniam atminimui įamžinti skyrė Utenos rajono savivaldybės taryba. Atidengiant paminklą už Lietuvą Tėvynę, už karius savanorius, už Daugailių krašto žmones saliutavo KASP Vyčio apygardos 5-oji rinktinės, Utenos 507 pėstininkų kuopos kariai, iškilmėse dalyvavo Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Utenos skyriaus, Utenos apskrities plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės, Nepriklausomybės gynėjų sąjungų atstovai. Daugailių seniūnija – pirmoji seniūnija Utenos rajone, paminklu įamžinusi Nepriklausomybės kovų savanorių atminimą.

kitos naujienos.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.