Abiturientų rankose – šimtukai, mero padėkos ir plačios galimybės

Liepos 14-ąją į Utenos rajono savivaldybės administraciją buvo pakviesti Utenos rajono gimnazijų abiturientai, valstybinius brandos egzaminus išlaikę aukščiausiais įvertinimais – šimtukais. Šiais metais šimtukais buvo įvertinta 12 abiturientų. Kaip jau tapo įprasta, didžioji dalis šimtukininkų – Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai. Aukščiausiais balais įvertinta vienuolikos šapokiukų brandos egzaminai. Dvyliktoji šimtukininkė – Utenos Dauniškio gimnazijos abiturientė. Tai Anita Elizabeth Clarke, šimtuką gavusi iš anglų kalbos valstybinio brandos egzamino.

Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientų šimtukininkų lyderis – Paulius Vijeikis, „uždirbęs" net tris šimtukus. Vaikinas puikiai išlaikė matematikos, anglų kalbos ir istorijos valstybinius brandos egzaminus. Šimtukais įvertintas abiturienčių – Miglės Pelėdaitės, Simonos Stundžytės, Dovilės Ryliškytės, Viltės Subačiūtės ir Aurėjos Zabukaitės – išlaikytas matematikos valstybinis brandos egzaminas. LauraiKiaušaitei puikiai sekėsi, laikant chemijos egzaminą – jis įvertintas šimtuku. Kiti šapokiukai – Kotryna Tutinaitė, Ieva Vanagaitė, Ignas Barsulis, Alanas Malašinskas – nepralenkiami buvo, laikydami anglų kalbos egzaminą.Abiturientus ir juos palydėjusius Adolfo Šapokos gimnazijos direktorių Saulių Brasiūną bei Dauniškio gimnazijos direktorę Astą Skeirienę pasveikino Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, Savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Gražys. Pasidžiaugti ir pagarsinti abiturientų sėkmę atvyko ir Utenos rajono žiniasklaidos atstovai.

Šimtukininkams Vidmantas Valinčius įteikė Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino padėkas ir atminimo dovanas. Meras padėkos rašte dėkojo abiturientams už labai gerą mokymąsi ir puikius valstybinių brandos egzaminų rezultatus.Žiniasklaidos atstovams pasidomėjus, kokius siekius ir tikslus sau yra iškėlę abiturientai ateičiai, šimtukininkai pasidalijo tolesnio mokymosi perspektyvomis. Visų siekiai – tikrai aukšti. Šiųmetiniai Utenos rajono šimtukininkai planuoja studijuoti mediciną, biologiją, tarptautinius santykius, krimsti politikos ir finansų mokslus, gilintis į mikrobiologiją, moderniausias technologijas, pasirinko netgi draudimo matematikos studijas. Vienos abiturientės planuose – kiek žemiškesnės profesijos – veterinarijos – studijos. Džiugu pasakyti, kad nė vienas abiturientas neužsiminė pasirinkęs studijas užsienio universitetuose.Šimtukininkams buvo linkima kuo didžiausios sėkmės, ieškoti ir atrasti savo kelią ir nebijoti keisti pasirinkto kelio, nes jų rankose – ir ateitis, ir plačios galimybės, ir iššūkiai. „Svarbiausia žmogaus gyvenime – būti laimingais, – sakė Dauniškio gimnazijos direktorė Asta Skeirienė. – Tad ką pastudijuotumėte, ką beveiktumėte gyvenime, būkite laimingi".Po sveikinimų abiturientai, Savivaldybės atstovai ir gimnazijų direktoriai tradiciškai nusifotografavo bendrai nuotraukai.

2 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.