Dėl komentarų socialiniame tinkle pradėtas ikiteisminis tyrimas

Šių metų birželio 5–12 dienomis Utenos rajono savivaldybės delegacija, kuriai vadovavo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, lankėsi Džininge (Kinija). Kartu su meru Alvydu Katinu į Džiningą vyko Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Raimundas Čepukas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Evaldas Rimas bei Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vedėjo pavaduotoja Donata Lubienė.

Informacija apie vizitą buvo teikiama Utenos rajono savivaldybės administracijos svetainėje www.utena.lt ir savivaldybės paskyroje socialiniame tinkle „Facebook". Informacija apie vizitą savo „Facebook" paskyroje pasidalino ir Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Marijus Kaukėnas. Tarybos nario asmeninėje paskyroje prie minėtos informacijos netrukus atsirado trečiųjų asmenų grasinančio pobūdžio komentarų.Dėl tokio pobūdžio komentarų Utenos rajono savivaldybės administracija kreipėsi į Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.Birželio 23 d. iš Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato buvo gautas raštas, kuriame informuojama, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso166 straipsniu, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimų skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 145 str. 1 dalį (grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas).

kitos naujienos.

1 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.