Be elektros liko beveik 2 tūkst. ESO klientų

Antradienį praūžusi audra didelę dalį „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) klientų paliko be elektros. Naujausiais duomenimis, elektros dar neturi 1832 vartotojų.

Nepaisant to, jog smarkiausiai audra smogė sostinei, didžiausi elektros energijos tiekimo sutrikimai užfiksuoti Panevėžio regione, kur 8 val. elektros energijos neturėjo 562 klientai. Utenos regione su šia problema susidūrė 446 vartotojai, Vilniaus regione - 425, Alytaus ir Kauno regionuose - atitinkamai 299 ir 100 klientų.

ESO atstovų teigimu, daugelyje vietų gedimus lėmė smarki liūtis ir žaibavimas, pavieniais atvejais - ant oro linijų virtę medžiai. Vilniuje, Lazdynuose, yra apsemta elektros transformatorinė, Grigiškėse pažeistas požeminis elektros kabelis, Širvintų rajono savivaldybės prašymu atjungtas elektros tiekimas miesto poliklinikai, kurioje apsemta dalis patalpų.

Šiuo metu gedimus šalina operatyvinės komandos, suburtos iš bendrovės ir rangovų darbuotojų. ESO prašo gyventojų, pastebėjusių pažeistus elektros tinklo įrenginius ar nutrūkusius elektros laidus, nedelsiant skambinti trumpuoju bendrovės numeriu 1802 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.