Prezidentė pasveikino amerikiečius

Dar prieš 241 metus - liepos 4-ąją dieną - pasirašyta JAV nepriklausomybės deklaracija. Šia proga Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentą Donaldą Trumpą ir visus amerikiečius.

Šalies vadovė akcentavo, kad susitikimuose su JAV prezidentu ir vyriausybės atstovais, šalis visada sujungia tie patys tikslai. Todėl, prezidentės teigimu, Lietuva ir JAV yra puikios sąjungininkės ir yra pasirengę toliau stiprinti NATO bei kovoti su terorizmu.

Prezidentės D. Grybauskaitės nuomone, Lietuva vertina principingą JAV požiūrį stiprinant Baltijos regiono saugumą ir yra dėkinga už mūsų šalyje dislokuotus karius bei karinę įranga.

Taip pat prezidentė šventinės proga visiems amerikiečiams pasaulyje palinkėjo taikos, visokeriopos sėkmės bei vienybės.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.