Vyks Antikorupcijos komisijos posėdis

Informuojame, kad š. m. liepos 5 d. (trečiadienį) 15.00 val. Utenos rajono savivaldybėje (Utenio a. 4), 327 kab., vyks Antikorupcijos komisijos posėdis, kurio darbotvarkėje numatyti tokie klausimai:

1. Dėl Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos pateiktos informacijos apie savivaldybėse veikiančių antikorupcijos komisijų veiklą ir pasiūlymų dėl komisijų veiklos tobulinimo.

2. Dėl Utenos rajono savivaldybės 2016-2018 metų korupcijos prevencijos programos ir priemonių plano įgyvendinimo stebėsesnos.

3. Dėl korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo 2017 metais.

4. Dėl korupcijos prevencijos Utenos rajono savivaldybės įstaigose.

5. Dėl kitų klausimų.

kitos naujienos.

1 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.