Utenos miesto seniūnijos seniūnaičių, nevyriausybinių organizacijų ir tradicinių religinių bendruomenių dėmesiui!

Š. m. liepos 20 d. 16.00 val. Utenos miesto seniūnijoje rengiamas miesto seniūnaitijų seniūnaičių, nevyriausybinių organizacijų, tradicinių religinių bendruomenių atstovų susitikimas, kurio metu bus sudaroma Utenos miesto išplėstinė seniūnaičių sueiga, galėsianti pagal Utenos rajono savivaldybės tarybos 2017 m. birželio 29 d. sprendimu Nr. TS-165 patvirtintą Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" (toliau – Priemonė) įgyvendinimo Utenos rajono savivaldybėje tvarkos aprašą priimti sprendimą dėl finansavimo skyrimo mieste registruotų ir veikiančių bendruomeninių organizacijų, religinių bendruomenių ir bendrijų, nevyriausybinių organizacijų vykdomiems projektams.

Bendruomenės, ketinančios dalyvauti išplėstinėje seniūnaičių sueigoje, kurioje bus priimtas sprendimas dėl Priemonei įgyvendinti prioritetinių vykdytinų ir finansuotinų veiklų patvirtinimo, iki š. m. liepos 14 d. Utenos miesto seniūnijai (Utenio a. 4, 101 kab.) arba el. paštu danute.incirauskiene@utena.lt turi pateikti deleguojamo atstovo duomenis bei įgaliojimą.

kitos naujienos.

1 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.